پاورپوینت آشنایی با نقش شهروند الکترونیک


پاورپوینت آشنایی با نقش شهروند الکترونیک

پاورپوینت-آشنایی-با-نقش-شهروند-الکترونیک
پاورپوینت آشنایی با نقش شهروند الکترونیک
فرمت فایل دانلودی: .zip
فرمت فایل اصلی: ppt
تعداد صفحات: 43
حجم فایل: 2326 کیلوبایت
قیمت: 12000 تومان

دانلود پاورپوینت با موضوع آشنایی با نقش شهروند الکترونیک،
در قالب ppt و در 43 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:
شهروند الکترونیک کیست؟ شهروند الکترونیک چه مهارت هایی دارد؟ جایگاه شهروند الکترونیک در ایران چگونه است؟ جایگاه شهروند الکترونیک در سایر کشورها چگونه است؟ شهرداری چه میزان می تواند برای عملیاتی شدن شهروند الکترونیک موثر باشد؟ چه عوامل دیگری می تواند در توسعه شهروند الکترونیک موثر واقع شود؟ شهر الکترونیک چه ویژگی هایی دارد و برای رسیـدن بـه آن چه باید کرد؟ شهرهای الکترونیک مشهور دنیا کدامند؟ چرا وجود شهر های الکترونیک اهمیت دارد؟ مزایای شهرهای الکترونیک
            
قسمتی از متن پاورپوینت:
شهروند الکترونیک، کسی است که توانایی انجام وظایف روزمره‌ای که ایفای نقش‌های متفاوت درطول زندگی برای وی بوجود می‌آورد را با کمک ابزارهای الکترونیکی داشته باشد.
تمامی انسان‌ها در طول زندگی خود، نقش‌های متفاوتی را ایفا می نمایند. برای هر یک از ما، در نقش فرزند، والدین، خویشاوندان دور و نزدیک، کاسب، تاجر، کارمند، مدیر، تولید کننده، دانش آموز، دانشجو، معلم، استاد، رئیس دانشگاه و ده‌ها نقش کوچک و بزرگ دیگر وظایفی متصور است که به صورت روزمره به آن ها می‌پردازیم. ما تا به امروز این وظایف را به کمک روش‌های فعلی انجام می‌دادیم، اما امروزه ابزار الکترونیکی، انجام امور و ایفای وظایف شهروندی را بسیار ساده‌تر، سریع‌تر و ارزان‌تر نموده است ..

دانلود فایل پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.


http://iuesa.ir/?p=3137